مراحل بازاریابی محتوایی

مسیر بازاریابی محتوایی | پادکست دوم فانوس محتوا


دانلود

قسمت دوم : مراحل بازاریابی محتوایی

برای پیاده سازی مراحل بازاریابی محتوایی باید از کدوم نقطه شروع کنم؟ و چه مراحلی را باید طی کنم ؟

توی جستجوهایی که در مورد اماده سازی این موضوع داشتم دیدم محتواهای موجود در وب انسجام کافی و لازم را برای طی کردن مسیر بازاریابی محتوا را نداره وحس کردم که ما نیازمند نقشه راهی هستیم  که بتونه راهنمای ما در این سفر باشه

برای همین من محمد مهاجر در دومین پادکست فانوس محتوا به این موضوع یعنی مراحل پیاده سازی بازاریابی محتوایی پرداخته ام.

فانوس محتوا پادکستی هست که در هر فصل به یکی از موضوعات مهم بازاریابی محتوایی پرداخته میشه.

این فصل اختصاص داره به مسیر بازاریابی محتوایی که ما در هر قسمت به یکی از مراحل، سفر می‌کنیم و من تجربیات خودم را چراغ راهی برای شما عزیزان در پیمایش این مسیر قرار می دهم.

این پادکست مناسب تولیدکندگان محتوا،کارشناسان  محتوا ، بازاریابان محتوا و همچنین علاقه مندان به حوزه دیجیتال مارکتینگ هست که بصورت هفتگی منتشر میشه و شما می تونید پادکست فانوس محتوا  را از طریق سایت من و یا اپلیکیشن های پادگیر، مثل کست باکس، شنتو، گوگل پادکست و یا کانال تلگرام بشنوید و من را دنبال کنید.

لطفا نظرات خودتون را در مورد این پادکست به من برسونید بهترین راه اینه که هر جا این پادکست را  میشنوید کامنت بزارید بهترین اپلیکیشن های پادگیر کست باکس،شنتو و گوگل پادکسته که توی شبکه های اجتماعی هم میتونید با من در ارتباط باشید نشانی ما در سایت و اینستاگرم و تلگرام mohammadmohajer.ir هست.

موضوعات مرتبط  استراتژی قیف بازاریابی محتوا

اگر فکر می کنید مطالب این پادکست می تونه برای کسی مفید باشه لطفا لینکش را براش بفرستن و کمک کنید به بیشتر شنیده شدن این پادکست. موضوعاتی که توی پادکست مطرح میشه همینجا تموم نمیشه و ایده های جذاب تولید محتوا را می تونید از صفحه اینستاگرام من پیگیری کنید