جهت ثبت نام از اینجا اقدام نمایید

14 پیشنهاد میخکوب کننده برای تولید محتوا در اینستاگرام

 اگر اینستاگرام را همین حالا باز کنید و به اکسپلور سر بزنید، با پیج‌ها، بلاگرها و فروشگاه‌های اینستاگرامی زیادی مواجه می‌شوید. هر کدام از آن‌ها با هدفی متفاوت، محتواهای مختلفی منتشر می‌کنند تا بتوانند جایگاه خوبی میان مشتریان کسب کنند.یکی به‌دنبال فروش محصولات و کسب درآمد است و دیگری با تولید محتواهای ویدیویی آموزشی، سعی می‌کند به یک بلاگر معروف تبدیل شود.

تولید محتوا در اینستاگرام بدون تردید یکی از راه‌های تقویت حضور بسیاری از صاحبان کسب‌وکارهای کوچک، در فضای دیجیتال است. اما بیشتر صاحبان کسب‌وکارها با چالشی مشابه روبرو هستند: یک حساب در اینستاگرام باز می‌کنند، پروفایل خود را می‌سازند، ولی نمی‌توانند در این فضا به موفقیت بالایی برسند و معمولا در مورد تولید محتوا در اینستاگرام دچار تردید هستند.

کسب‌وکارها می‌توانند از روش‌های مختلفی برای تولید محتوا در اینستاگرام استفاده کنند و با کمک این روش‌ها محتواهای صفحه‌ی خود را تازه نگه دارند و تعامل مخاطبان را افزایش دهند. در این وبینار، ما به 14 پیشنهاد برای تولید محتوا در اینستاگرام می‌پردازیم که می‌توانید آن‌ها را منتشر کنید و معجزه یک تولید محتوای جذاب را ببنید


سرفصل‌های وبینار

فوت کوزه گری ساخت محتوای جذاب در اینستاگرام

14 پیشنهاد میخکوب کننده برای تولید محتوا در ایستاگرام


مخاطبین وبینار

مدیر پیج های اینستاگرام
تولید کنندگان محتوا در انستاگرام
ادمین های پیج های اینستاگرام
بازاریابان محتوای
کسانی که علاقه مند به تولید محتوا در انستاگرام هستند


 جهت ثبت نام از اینجا اقدام نمایید

موضوعات مرتبط  چک لیست تولید محتوا